Serwis Tachografów Cyfrowych

Kontrola tachografu

Kontrola tachografu odbywa się co dwa lata i dotyczy zarówno tachografu analogowego, jak i cyfrowego. Wykonujemy ją szybko i fachowo, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić sporo czasu oraz uniknąć nerwów i niepotrzebnych mandatów. Jednak również we wszystkich innych przypadkach chętnie przeprowadzimy okresową kontrolę. Kontrola taka wymagana jest po każdym montażu i każdej naprawie tachografu lub układu urządzeń kontrolnych, a także po każdej zmianie liczby obrotów lub impulsów drogi. Dodatkowo przeprowadzamy przewidziane przez ustawodawcę tzw. Legalizację tachografu cyfrowego.

Toll Collect

TB Truck & Trailer Serwis jest autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Toll Collect GmbH, która jest operatorem systemu opłat autostradowych na terenie Niemiec. Posiadana przez nas autoryzacja została przez nią potwierdzona stosownymi szkoleniami i certyfikatem.
Użytkownik, który chce korzystać z automatycznego poboru myta na płatnych odcinkach dróg w Niemczech musi zarejestrować swoją firmę u operatora Toll Collect.
Odpowiedni formularz rejestracji nowego użytkownika Toll Collect można pobrać i wydrukować ze strony: www.toll-collect.de lub zamówić telefonicznie pod numerem: +49 (0) 180 2865526.

Nasz autoryzowany serwis oferuje m.in.:

  • montaż i demontaż urządzeń Toll Collect we wszystkich markach samochodów ciężarowych,
  • aktualizację urządzeń Toll Collect,
  • wymianę urządzeń Toll Collect,
  • zmianę danych pojazdu ciężarowego w systemie automatycznego poboru myta.

Montaż nowych urządzeń Toll Collect realizujemy po wcześniejszym umówieniu.

KONTAKT:

tel.:+48 22 458 95 81
e-mail: tb-wolica@tb.eu

4
2
Skontaktuj się z nami
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
al. Katowicka 40, Wolica
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
Szybki kontakt
Dalej