O firmie

TB Truck & Trailer Serwis Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF

Historia TB Truck & Trailer Serwis

1 stycznia 2007 roku oficjalną działalność w Polsce rozpoczęła firma TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. (TB). Jesteśmy dumni z bycia pierwszym zagranicznym przedstawicielstwem holenderskiej TB Groep, firmy notowanej na 256 pozycji w rankingu największych firm w Holandii!

Już od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

Tradycje Van Tilburg-Bastianen (od którego pochodzi skrót TB) sięgają roku 1934, kiedy to otwarto mały warsztat samochodowy w centrum Bredy. Już w 1947 r. TB stało się oficjalnym dealerem samochodów osobowych marki Volkswagen, a w miarę wzrostu zainteresowania komercyjnym transportem towarów, w roku 1950, uzyskało autoryzację producenta samochodów ciężarowych z Eindhoven, marki DAF. W kolejnych latach firma podjęła szereg inicjatyw w branży motoryzacyjnej, do których należą m.in. przejęcia mniejszych firm dealerskich na terenie Holandii, podpisanie umowy dealerskiej z firmą Audi, uruchomienie firmy leasingowej oraz rozszerzenie oferty o spółkę specjalizującą się w wynajmie samochodów ciężarowych.

W 2015 roku TB Groep przejął dla Rejonu Bredy i Oosterhout od Grupy Tigchelaar pośrednictwo w sprzedaży samochodów marki SEAT oraz Skoda. Obecnie Grupa TB zatrudnia ponad 500 osób a jej obroty sięgają ponad 800 milionów PLN.

TB Truck & Trailer Serwis oddział w Polsce

Firma TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. (TB), wchodząca w skład holenderskiej Grupy TB, rozpoczęła swoją działalność w Polsce w styczniu 2007 roku. Dołączając do sieci partnerów marki DAF, przejęła opiekę nad obszarem o wielkości ponad 49 000 km2, na co składa się w większości teren województwa łódzkiego oraz mazowieckiego aż po Terespol. Główna siedziba firmy mieści się w Wolicy k. Warszawy. Pozostałe oddziały firmy znajdują się w:

 • Rzgowie k. Łodzi,
 • Wyszkowie,
 • Siedlcach
 • Białej Podlaskiej.

Zakres świadczonych usług TB Truck & Trailer Serwis:

 • Sprzedaż nowych pojazdów marki DAF oraz pojazdów używanych różnych marek
  TB służy pomocą w doborze optymalnej konfiguracji parametrów nowych pojazdów marki DAF, w celu osiągnięcia jak największej rentowności w przeliczeniu na kilometr. Zapewnia szybkie i staranne skompletowanie pojazdu według uzgodnionych specyfikacji i terminu. Ponadto świadczy usługi odkupu i sprzedaży pojazdów używanych wszystkich marek.
 • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna
  Firma dysponuje sześcioma nowoczesnymi serwisami, wyposażonymi w aparaturę diagnostyczną, pozwalającą na szybkie wykrycie i usunięcie usterki w samochodach marki DAF. Dzięki współpracy z wieloma kluczowymi producentami urządzeń i pojazdów dla branży transportowej, firma TB obsługuje także inne marki w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
 • Obsługa i naprawa zabudów, przyczep i naczep
  Firma świadczy również usługi w zakresie przeglądów, naprawy i konserwacji szerokiej gamy przyczep, naczep, zabudów, wind samozaładowczych, chłodni, systemów klimatyzacji oraz przeglądów dźwigów.
 • Naprawy powypadkowe samochodów ciężarowych DAF
  TB wykonuje wszystkie naprawy powypadkowe, zapewniając (na życzenie klienta) pojazd zastępczy. Firma posiada własne holowniki oraz pojazd ITS (mobilny warsztat), dzięki czemu może służyć pomocą 24 godziny na dobę na terenie całego kraju!
 • Sprzedaż oryginalnych części DAF oraz części z katalogu TRP/AllMakes
  TB posiada w swojej ofercie szeroki asortyment części i akcesoriów firmy DAF, jak również części zamiennych do innych marek pojazdów ciężarowych oraz naczep.
 • Montaż wyposażenia dodatkowego
  Firma zapewnia również montaż akcesoriów takich jak telefon, system alarmowy (z certyfikatem), systemy kontroli nacisku na poszczególne osie, kamery, systemy nawigacyjne i audio.

Skontaktuj się z nami
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
al. Katowicka 40, Wolica
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
Szybki kontakt
Dalej