Nowy Serwis TB k. Siedlec

Nowy Serwis TB Truck & Trailer w Gręzowie k. Siedlec

Już 1 lipca tego roku zostanie oddana do użytku nowa lokalizacja w sieci TB Truck & Trailer Serwis. Klienci, którzy do tej pory korzystali z serwisu TB przy ul. Budowlanej 3 w Siedlcach, będą mieli do dyspozycji nowoczesny obiekt zlokalizowany 11 km od poprzedniej lokalizacji, w miejscowości Gręzów.

Nasza firma jest obecna w Polsce od 2007 roku. W swojej sieci posiadamy sześć autoryzowanych serwisów DAF, Centrum Napraw Powypadkowych oraz dwa sklepy z częściami. Najświeższe inwestycje  to serwisy w Wyszkowie oraz Sochaczewie, oba otwarte w 2022 roku. Do grona nowych obiektów TB, dołączy już w lipcu serwis w Gręzowie obok Siedlec.

– Niezmiennie priorytetem dla naszej marki jest podnoszenie jakości oferowanych usług, dlatego stale rozwijamy i udoskonalamy naszą sieć. W Siedlcach jesteśmy obecni już od 13 lat, znamy dobrze ten rejon i lokalne firmy transportowe. Chcąc obsługiwać je jeszcze lepiej i wydajniej, podjęliśmy decyzję o budowie nowego serwisu. Do dyspozycji oddajemy obiekt o powierzchni użytkowej ponad 2000 m2, na której znajduje się 12 stanowisk do obsługi pojazdów oraz dwupoziomowy magazyn. Dzięki większej przestrzeni i nowoczesnemu wyposażeniu, zwiększymy zakres oraz poziom oferowanych usług, a przestrzeń w której gościmy Klientów będzie dla nich bardziej przyjazna – mówi Ewa Nowak, Dyrektor Serwisu TB.

Poza wyżej wymienionymi, serwis w Gręzowie ma jeszcze jeden ważny atut – dogodną lokalizację, tuż przy zjeździe z nowego odcinka trasy A2.

 

Adres serwisu:

Tb Truck & Trailer Serwis

Warszawska 28

08-130 Gręzów

Tel. + 48 25 684 90 00

 

Skontaktuj się z nami
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
al. Katowicka 40, Wolica
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
Szybki kontakt
Dalej