Elektromechanik

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

GŁÓWNE ZADANIA:

• Diagnostyka usterek układów: mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych i pneumatycznych

• Skuteczne i fachowe przeprowadzanie wszelkich napraw i przeglądów pojazdów użytkowych

• Właściwa i terminowa realizacja zleceń.

WYMAGANIA:

• Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych

• Mile widziane doświadczenie w segmencie napraw autobusów

• Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym

• Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

• Chęć doskonalenia własnych umiejętności zawodowych

• Mile widziane: znajomość systemów diagnostyki komputerowej, prawo jazdy C, C + E

• Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów elektronicznych pojazdów ciężarowych

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na rozwój i wsparcie pracowników

• Ciekawą pełną wyzwań, różnorodną pracę, kontakt z nowoczesnymi technologiami

• Dobrą atmosferę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń

• Bogaty pakiet socjalny, ubezpieczenie zdrowotne

• Dogodną lokalizację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Skontaktuj się z nami
    TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
    al. Katowicka 40, Wolica
    05-830 Nadarzyn k. Warszawy
    Szybki kontakt
    Dalej