Pomoc Mechanika

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Pomoc przy diagnostyce i naprawie usterek układów: mechanicznych, elektrycznych,  elektronicznych i pneumatycznych w pojazdach użytkowych i autobusach
  • Właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów użytkowych
  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Chęć doskonalenia własnych umiejętności zawodowych
  • Mile widziane: znajomość systemów diagnostyki komputerowej, prawo jazdy kat. C, C + E
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów elektronicznych pojazdów ciężarowych i umiejętność wykonywania napraw elektrycznych.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na rozwój i wsparcie pracowników
  • Ciekawą pełną wyzwań, różnorodną pracę, kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny, ubezpieczenie zdrowotne
  • Dogodną lokalizację, miejsce parkingowe
  • Dwie zmiany w godz: 7-15 i 15-22; w soboty 7-15
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Skontaktuj się z nami
    TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
    al. Katowicka 40, Wolica
    05-830 Nadarzyn k. Warszawy
    Szybki kontakt
    Dalej