TRP – Nie tylko DAF

TRP – Samochody ciężarowe różnych marek – kompleksowa obsługa w jednym punkcie

Jak mówi porzekadło, różnorodność nadaje życiu smak. Jeśli jednak sprawa dotyczy konserwacji i wymiany części w zróżnicowanej flocie, w celu utrzymania sprawności pojazdów oraz niskich kosztów działalności, zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest utrzymywanie kontaktu z jednym punktem zaopatrzenia, nabywanie wszystkich części podczas jednej wizyty oraz płacenie za nie na jednej fakturze. Dlatego firma Paccar Parts oferuje obszerny zakres części TRP do samochodów ciężarowych wszystkich marek (All Makes) i materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów poprzez swoich dealerów oraz przez sieć doradców do spraw sprzedaży. Godna zaufania jakość oferowana przez wiodących dostawców OEM wraz z częściami z etykietą TRP.

Odpowiednie połączenie

Nie istnieje marka samochodów ciężarowych, która byłaby najlepszym rozwiązaniem do wszystkich zastosowań. Operatorzy flot stosują zrównoważony wybór marek pojazdów, które najlepiej spełniają wymogi rozmaitych zadań transportowych i logistycznych – od długodystansowego transportu w kolumnie lub grupie po transport dystrybucyjny do wielu odbiorców.

Wybór samochodu ciężarowego lub przyczepy zależy od transportowanych towarów – od produktów przemysłu petrochemicznego transportowanych w zbiornikach, produktów spożywczych i sypkich po maszyny, sprzęt elektryczny oraz kwiaty. Podaż i popyt, dostępność, rabaty oraz wydajność sieci dealerskiej również wpływają na ostateczny wybór samochodu ciężarowego i przyczepy.

Z tego powodu większość operatorów korzysta ze zróżnicowanej floty pojazdów, a jej różnorodność dobrze im służy. TRP zapewnia obszerną ofertę ponad 60 000 części za pośrednictwem sieci 1000 dealerów w 26 krajach, dostarczając produkty do takich marek jak MAN, Mercedes, Renault, Iveco, Scania i Volvo.

Części TRP są dostarczane przez firmę PACCAR – wiodącego producenta samochodów ciężarowych na rynku – który dzięki swej pozycji wyjątkowo dobrze zna potrzeby i wymagania operatorów flot pod względem wysokiej jakości części w stosunku do ceny. Dostarczamy odpowiedni produkt w żądanym czasie.

Więcej
Skontaktuj się z nami
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
al. Katowicka 40, Wolica
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
Szybki kontakt
Dalej